Série F Evolution

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/Slider/wide1

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/Slider/wide2

Konstrukce

Výkon a hospodárnost

Všestrannost nové řady, která je od 10 do 11 tun, umožňuje, aby byla řada F připravena pro zvládnutí jakékoli pracovní aplikace.   Rychlost a spolehlivost jsou bezkonkurenční kombinací, která činí z řady F Isuzu zavedenou světovou jedničku.

 

Bezpečnost kabiny

Řada F je pevně stavěna již od základů. Její pevný rám snadno zvládá těžké pracovní podmínky na nesnadných pracovištích i prodloužený provoz při každodenní práci. Šířka rámu rovněž usnadňuje instalaci velkého množství prvků.

Nosnost

Náramná nosnost celé řady F, mezi nejkonkurenceschopnějšími ve všech kategoriích, konsoliduje pověst Isuzu. Celá řada byla podrobena intenzivnímu a komplexnímu programu zkoušek s prototypy, řízenými v podmínkách, rovnajících se 33 cestám okolo světa.

Komfort

Perfektní ovladatelnost

Ve vývoji Řady F hraje důležitou roli poloměr otáčení, který je vzhledem k minulosti snížený. To zajišťuje vynikající ovladatelnost také na velice úzkých cestách ve městech nebo v horských oblastech a současně poskytuje důležitou stabilitu na cestách mimo město.

Pneumatické nebo parabolické zavěšení

Řada F je vybavena parabolickými pružinami na přední nápravě, 3 listy s variabilní tloušťkou. Na zadní nápravě je možné mít podle modelu parabolické pružiny s 8 plus 4 listy s variabilní tloušťkou nebo vzduchové pružiny se  4 kryty.

Rozvory

Řada F Isuzu je k dispozici s různými modely rozvoru od nejkratšího 3.410 mm až k rozvoru 4.990 mm. Tato škála rozvorů umožňuje všestrannou délku břemena.

Komfortní kabina

Speciálně navržena tak, aby pomáhala unavenému řidiči a poskytovala produktivní pracovní prostředí, kabina kombinuje ergonomické sedačky se širokou škálou úložných prostorů. Ventilační systém s vysokou účinností zaručuje optimální kontrolu ovzduší v kabině během celé doby. Život na silnici nebyl nikdy lepší.

 

Bezpečnost

Bezpečnost kabiny

Nová koncepce Isuzu konstrukce kabiny s názvem "Hexapod" činí kabinu silnější a bezpečnější a překonala všechny přísné specifikace pro crash-testy. Všechny modely jsou standardně vybaveny dvěma airbagy (řidič a spolujezdec) a hloubka skla v závěsu dveří odstraňuje potenciálně nebezpečný mrtvý bod. Tuhá kabina a boční zaklapovací dveře zajišťují vynikající ochranu. Viditelnost je zajištěna při jakýchkoli povětrnostních podmínkách díky expanzivnímu přednímu sklu, stěrači a trojbodovému zrcadlovému systému. Řada F Isuzu byla schválena profesionálními řidiči, kteří jsou ideálním partnerem pro dlouhé cesty za volantem. Měřící přístroje jsou snadno čitelné a umožňují řidiči sledovat jedním pohledem stav vozidla.

Dvojitý SRS Airbag

Na všech F verzích se aktivují okamžitě dva čelní SRS Airbagy pro ochranu obličeje a hlavy během nehody. Kromě toho, také volant absorbuje síly nárazu a změnou tvaru snižuje následky nárazu do horní části těla.

Účinnost

Výkon a hospodárnost

Dva hnací mechanizmy, které jsou k dispozici v řadě F začleňují pokročilou diesel technologii Isuzu a současně poskytují maximum z hlediska výkonu a hospodárnosti při spotřebě paliva. Všechny motory jsou pozorně navrhovány tak, aby maximalizovaly výkon vozidla ve všech oblastech používání. Čtyřválcové motory s technologií Common Rail s přímým vstřikováním jsou slavné pro svou spolehlivost a dlouhou životnost. Jsou ovládány elektronicky.

Snižování emisí

Vznětové motory Isuzu jsou vyrobeny tak, aby byly sladěny vysoké výkony s šetrností k životnímu prostředí.  Tajemství spočívá v optimalizaci výkonu motoru, sladěním přesnosti a kvality vstřikování paliva se skvělým stupněm přeplnění.

Vznětový motor turbo s mezichladičem

Motory 4HK1-E4S se 4 válci zajišťují strhující výkony z  hlediska výkonu a točivého momentu, sílu a spolehlivost. Navrženy tak, aby podporovaly vozidlo v jakékoli pracovní situaci, kombinují tyto motory vynikající nehlučnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Systém EGR s vysokým chladícím výkonem

Optimalizací teploty a přesnou kontrolou objemu recirkulace výfukových plynů (EGR) je možné snížit množství emisí NOx bez vlivu na spotřebu paliva.

Manuální převodovky

Manuální převodovky, se spojkou a servořazením, jsou přizpůsobeny motorům tak, aby posílily jejich vlastnosti a výkony a dosahovaly mimořádných výsledků z hlediska snížení hlučnosti, komfortu a úspory paliva.

Samočisticí filtr

Systém samočištění umožňuje čistit filtr, aniž by bylo nutné jej vyměňovat v servisu. Přirozená regenerace využívá podmínek používání velkého zatížení motoru; automatická regenerace regeneruje filtr během normálního používání vozidla, aniž by si toho řidič všiml. Manuální regeneraci ale provádí přímo řidič.

Katalogy

KATALÓG PRODUKTŮ 2016 SÉRIE N-F

KATALÓG PRODUKTŮ 2016 SÉRIE N-F

KATALÓG PRODUKTŮ 2016 SÉRIE N-F

KATALÓG Isuzu Serie F Euro VI – 2015

KATALÓG Isuzu Serie F Euro VI – 2015

KATALÓG Isuzu Serie F Euro VI – 2015

KATALÓG KABIN 2015 verze Euro 5b+ verze Euro VI

KATALÓG KABIN 2015 verze Euro 5b+ verze Euro VI

KATALÓG KABIN 2015 verze Euro 5b+ verze Euro VI

Certifikace ISO 9001

Certifikace ISO 9001

Certifikace ISO 9001