SERIE-N Evolution 6.5 Ton

  • Série N

  • http://admin.isuzu.it/Repository/images/newhomepage_2014/NEvolution_1400x560

6.5 Ton

P 65 Série Bleu

P 65 Serie Bleu

N Evolution

Emoce bez konc

Vytvořit nový světový standard pro lehké nákladní automobily: toto je základní princip Isuzu.

Isuzu N-Evolution je příslib hrdosti a komfortu pro řidiče, výkonu ve jménu hospodárnosti a spolehlivosti. Klidný, čistý a ohleduplný k životnímu prostředí, N-Evolution má atraktivní vzhled s image, na který by byl hrdý jakýkoli výrobce automobilů.

Vyzkoušejte zážitek v největší mobilní kanceláři.

Přístroje a zařízení

Měřící přístroje jsou jednodušší na čtení a umožňují tak řidiči sledovat jedním okem situaci vozidla. Větší počet zařízení s DIN konektory umožňuje instalovat informační zařízení a zvuková zařízení různého druhu;  LED světla spotřebují méně energie.

Optimalizace polohy řízení

Poloha řízení může být přesně nastavena, aby tak odpovídala řidičům jakékoli postavy; dá se seřizovat volant na výšku a naklonit  sedačka, které se vyznačují větší délkou a větším úhlem pro regulaci naklonění. Polštáře sedadel poskytují větší komfort, zatímco povrch nového sezení je rovnější, a usnadňuje tak vstup a výstup z kabiny.

Přístupnost

Přední sloupky a delší a prostornější schůdky umožňují lepší otevření dveří a následně snadnější přístup do kabiny.

3 typy kabin

Easy, Comfort, Crew

Řada N-Evolution nabízí 3 různé typy kabin: Kabina Easy, Kabina Comfort, Dvojitá Kabina (Crew). Tyto tři kabiny odpovídají všem potřebám trhu vozidel od  3,5 do 7 tun. Ve všech kabinách, také v té nejmenší  "Easy", mohou pohodlně cestovat 3 dospělé osoby. Kabina Comfort je vhodná pro toho, kdo má rád pohodlí, zatímco pro toho, kdo cestuje ve skupině je ideální dvojitá kabina (Crew) do které se vejde od 3 do 7 osob.

Komfort

Tvar vlnovky 

Přístrojová deska používá "velkou vlnu" jako dekorační prvek pro zvětšení vnímání interního prostoru.  Zakřivené plochy kabiny jsou navrženy tak, aby umožňovaly přirozené pohyby rukou a tak, aby veškeré ovládání bylo na dosah prstů řidiče.

Funkční a komfortní kabina

Vnitřní komponenty kabiny byly navrženy tak, aby co nejvíce snížily únavu  řidiče. Pedály byly testovány s pracovní obuví a zimními botami. Zarovnání sloupku řízení bylo optimalizováno.

 

Bezpečnost

Zdraví a bezpečnost, vždy

Digitální analýza umožnila získat pevnější kabinu, která zajišťuje vyšší úroveň bezpečnosti, ale  u které byla současně snížena její hmotnost. Velká plocha dveří je vyztužena a rám je zesílený pro zachování celistvosti kabiny a vytvoření ochranné buňky, která omezuje zranění v případě nehody.

Pasivní bezpečnost

Dvojitý SRS airbag

Dva airbagy SRS - "Supplemental Restraint System" – se aktivují okamžitě pro ochranu obličeje a hlavy řidiče v případě nehody. Také volant pomáhá absorbovat náraz změnou tvaru a snižovat tak následky nárazu.

Bezpečnostní pásy s předpínače

V případě kolize bezpečnostní pásy okamžitě zachytí cestujícího a zajistí tak bezpečné zadržení osádky.   Jakmile síla překročí určitou úroveň, zasáhne omezovač zatížení, který sníží riziko poranění řidiče.

Příčný nosník pro kolena  

Struktura absorbuje přímé nárazy na pravé koleno a umožňuje levému kolenu se posunout směrem ven.

Aktivní bezpečnost

Halogenový multireflektorový světlomet

Čiré čočky a odrazky na stopačkách zajišťují výborné osvětlení velkého prostoru a zlepšují noční vidění a bezpečnost.

Přední a zadní brzdové kotouč

Ovládání zlepšuje větší rozptýlení tepla a větší účinnost brzd také při dlouhotrvajícím používání.

Účinnost

Závěsy

Trojúhelníkové závěsy, specifické pro verze Adaptor  jsou k dispozici pro řadu L35 Euro 5b+ a L35 řadu Bleu. Připojují každé kolo k rámu příčnými rameny s různými délkami a umožňují tak kolům zachovat optimální úhel sklonu v každé zatáčce, vše ve prospěch stability na vozovce.

Snížení spotřeby

VGS (Variable Geometry System) turbo

Turbokompresor mění  vstupní zónu turba a přispívá tak ke zlepšení zrychlení z nízkých rychlostí a dochází tak ke snížení spotřeby paliva a pevných částic.

Ventily 16  DOHC

Přesně synchronizovaný pohyb ventilů zlepšuje sání a vyhánění vzduchu z válců, snižuje částice a černý kouř i spotřebu paliva.

Manuální převodovky

NEES2 - New Ecofriendly Easy Shift, která vychází z manuální převodovky, nabízí kompletní elektronické ovládání ve prospěch jednoduchosti řízení. NEES2 vyřadí pedál spojky a režim "Econo" obstará automatický převod a volbu převodových stupňů pro maximalizaci účinnosti paliva. Snižují se spotřeby a náklady na údržbu.

Snížení emisí

Isuzu se zavazuje snižovat emise CO2 a pro dosažení tohoto cíle 3-litrové motory dosahují výkonů 5-litrových motorů. Tajemstvím vysokých výkonů a snižování paliva je pokročilé přeplňování, zvyšování tlaku vstřikování paliva a stupně recyklace výfukového plynu.

Samočisticí filtr

Systém samočištění umožňuje čistit filtr, aniž by bylo nutné jej vyměňovat v servisu. Přirozená regenerace využívá podmínek používání velkého zatížení motoru; automatická regenerace regeneruje filtr během normálního používání vozidla, aniž by si toho řidič všiml. Manuální regeneraci ale provádí přímo řidič.

 
P 65 Serie Bleu

Katalogy

KATALÓG PRODUKTŮ 2016 SÉRIE N-F

KATALÓG PRODUKTŮ 2016 SÉRIE N-F

KATALÓG PRODUKTŮ 2016 SÉRIE N-F