Komunita ISUZU | Poslední informace od prodejců

Síť více koncesionářů, prodejců a prodejních míst jsou skutečnou silou ISUZU. Rostoucí česká síť, v souladu s filozofií ISUZU, bude schopna poskytnout nejlepší servis i nejnáročnějším zákazníkům.

Zde dáváme prostor jim a jejich aktivitám, aby se mohli cítit součástí “systému ISUZU”.
Pokud jsi koncesionář nebo prodejce, zaregistruj se do MY ISUZU: budeš mít možnost vkládat přímo zprávy, které chceš sdělit svým zákazníkům, zviditelníme tvou firmu a staneš se součástí Network ISUZU.

 

ISUZU Trucks na odborné konferenci 9.11.2017

ISUZU Trucks na odborné konferenci

Den Malých Obcí

Společnost MK Service s.r.o. , která již několik let funguje jako autorizovaný dealer ISUZU Trucks, se zůčastnila výstavy na odborné konferenci v Praze "Den Malých Obcí".

Tato konference je určená starostkám, starostům a ostatním zástupcům měst a obcí, kteří mají možnost setkat se zde s představiteli ministerstev a získat aktuální informace o dění ve veřejné správě zejména z oblasti financování, dopravní obslužnosti, dotační politiky a dalších.

Den Malých Obcí je rovněž výborné místo pro vystavovatele nejrůzněších dopravních, nákladních i komunálních prostředků, kde se letos poprvé představil také Táborský dealer ISUZU Trucks.
Favorites  Pro uložení obsahu do tvého souboru se přihlas