Co je My ISUZU?         

        

MY ISUZU je vyhrazený prostor, do kterého můžeš přistupovat kdykoli pomocí registračních údajů.
Zde nalezneš výběr z obsahů portálu ISUZU Česká republika navrhovaných podle tvých preferencí, tvého profilu a tvé vyhledávání.  
Ať již jsi privátní osoba, společnost nebo obchodník, v MY ISUZU budeš mít svůj vyhrazený přístup ke službám ISUZU.  

Registrace

Jako tvůj důvěrný prodejce, v tomto prostoru ti připomínáme údaje tvého vozidla ISUZU, kdy je třeba provést revizi; poskytneme ti prostor pro uložení tvých poznámek tvých poznámek a obsahů, které tě nejvíce zajímají.

My ISUZU: obsahy pro tebe

Sděl nám, proč tě zajímá ISUZU: my ti automaticky navrhneme obsahy týkající se tvého zájmu.
V MY ISUZU tě budeme informovat, pokud tvůj prodejce bude organizovat nějakou událost nebo reklamní kampaň a zde nalezneš poslední novinky o modelech série ISUZU.

Mé údaje
Pane Paní

Já a Isuzu

Údaje, uložené v tomto prostoru jsou důležité pro naše informační kampaně.
Označ okres, ve kterém se nacházíš: nabídneme ti informace od tvých nejbližších prodejců.
Ulož údaje tvého řidičského průkazu: upozorníme tě na vypršení jeho platnosti.
Ulož do paměti údaje o tvých vozidlech: budeme tě informovat, kdy je třeba provést revizi a také v případě kampaní o stažení vozidel.

Osobní údaje

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochrana soukromí

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním svých zde uvedených osobních údajů, a to jména, příjmení, PSČ, e-mailové adresy a telefonního čísla (dále jen „osobní údaje“), společnosti MIDI CZECH s.r.o. se sídlem Vojtěšská 211/6, Nové Město, 110 00 Praha 1 jako správci osobních údajů, a to za účelem administrace kontaktních informací a za účelem marketingu, a sice nabízení produktů a služeb značek Isuzu vozy, jakož i za účelem šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zák. č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Osobní údaje mohou být dále zpřístupněny subjektům, které jsou členy autorizované distribuční sítě vozidel značek Isuzu a jejichž seznam je uveden na webových stránkách www.isuzutrucks.cz. Osobní údaje mohou být zpracovány manuálně i automatizovaně, a to vlastními zaměstnanci příslušného správce osobních údajů anebo zpracovatelem osobních údajů. Souhlas uděluji na dobu 10 let od skončení Soutěže. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl jsem poučen/a v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na emailovou adresu info@isuzutrucks.cz. Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení výše uvedených správců na moji e-mailovou adresu, kterou jsem dobrovolně poskytl/a. V případě porušení práv na ochranu osobních údajů je možno se obrátit se stížností na Úřad pro ochranu osobních údajů.

* Povinná pole